Ağaç dikme bayramı ile alakalı öneriye destek verdi

Erdoğan, Twitter platformu üzerinde yer alan bir tane kullanıcının paylaşmış olduğu ve kısa zaman içerisinde etkileşim almayı başaran ”Ağaç Dikme Bayramı”nın ilan edilmesiyle alakalı teklifi cevapladı.

Fikri beğenmiş olduğunu ifade eden Erdoğan, paylaşımı esnasında; ”Bu fazlası ile güzel bir fikirdir Enes. Bizler sürekli olarak yemyeşil bir Türkiye amacıyla çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Milli durumdaki bir ağaçlandırma bayramımızın yer alması amacıyla da ben ile arkadaşlarım her zaman olduğu gibi üzerimize düşen neyse yapacağız.” şeklindeki ifadeleri kullandı.

Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Erdoğan; paylaşımı esnasında, Türk bayrağı ile birlikte ağaç emojilerini de kullanmış oldu.

Teklifte bulunan kullanıcı, Erdoğan’ın yanıtından sonra, hesabı üzerinde sabitlemiş olduğu paylaşımı içerisinde, Türk bayrağı ile birlikte ağaç ve de gücü simgelemekte bulunan bir emojiyle ”Sayın Cumhurbaşkanım, bu özel çağrımıza cevap verdiğinizden dolayı çok mutlu olduk. Gençler ile birlikte yüz binlerin sesi olduğunuzdan dolayı da minnettarız.” şeklindeki sözler ile Erdoğan’a desteğinden ötürü kendisine teşekkür etmiş oldu.

Abdullah Enes Şahin, Twitter platformu üzerinde ”Bir tane fikrim geldi. Bizler niçin bir ”Ağaç Dikme Bayramı”nı ilan etmemekteyiz. Her sene 1 günümüzü ayıralım, çoluk çocuk ve maaile bir şekilde, 82 milyon tane ağaç dikimi yapam. Hem dünyaya bir örnek olmuş bulunalım hem ise gelecek nesiller için yemyeşil bir ülke bırakmış olalım.” şeklinde bir paylaşım yapmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.