Mert Çetin’den sosyal medya üzerinden veda paylaşımı

Gençlerbirliği’nin başarılı ve genç futbolcu Yıldırım Mert Çetin, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda “Gençlerbirliği kulübüne 10 yaşında kapısından  futbolcu olma hayalleriyle girdim. Şimdi daha büyük ve daha yeni bir macera için Gençlerbirliği’mden ayrılıyorum. Önümde uzun ve yeni bir yol var, Türk halkının arkamdaki desteğini hissederek Roma’da büyük başarılara imza atmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım” ifadelerini kullandı.

“Yeni kulübüm olan Roma’nın başarısı için ter dökeceğim. Roma’da sadece ter dökmeyeceğim, ülkemi de temsil etmenin onurunu üzerimde taşıyacağım. Başarılarımla ülkemin adını sadece İtalya’da değil tüm dünyada duyuracağım. Burada göstereceğim performans ile devamlı olarak A Milli Takımımızın formasını giymek için elimden geldiğince çalışacağım ve milli formayı üzerimden bir daha çıkarmayacağım” değerlendirmesinde bulunan Mert, şöyle devam etti:

“Hayallerim uğruna ben her gün tesislere götürüp getiren anneme ve babama, her gün benimle ilgilenen altyapı hocalarıma, bana abilik yaparak birikimlerini benimle paylaşan büyüklerime bu güne kadar benimle beraber kader birliği yapan takım arkadaşlarıma, beni bugünlere daha formasını giymeden beni o forma ile görme hayalini bana hissettiren Gençlerbirliği taraftarlarına, kulüp içinde bizim her şeyimizle ilgilenen ablalarıma ve abilerime başta kulüp başkanımız Murat Cavcav olmak üzere tüm yöneticilerimize, bugünlere gelmemde en büyük etkenlerden biri olan ve benim gibi bir çok futbolcuyu Türk sporuna kazandıran merhum başkanımız İlhan Cavcav’a sonsuz şükranlarımı sunuyorum” diyerek paylaşımını sonlandırdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.