Yakınları bile tanıyamadılar

Kütahya’daki kendine ait evinde tek başına yaşayan Süleyman Özdemir’e uzun süredir  ulaşamayan yakınları durumdan endişe ederek  polise ihbarda bulundu. Polisler  Kütahya Mecidiye Mahallesi Dershane Sokak’taki  Süleyman Özdemir’e ait eve çilingirle birlikte gittiklerinde eve girdiklerinde adının Emine Aslan olduğu tespit edilen bir kadının göğsünden ve boğazından bıçaklanmış cansız bedeniyle karşılaştı. Polis ekipleri ayrıca evde Süleyman Özdemir’e ait olduğu sanılan, belden yukarısı yanmış erkek cesedi bulundu.

Evde olay yeri inceleme polisleri, savcı ve polis ekiplerinin yaptıkları incelemenin ardından cansız bedenler Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, otopsi için morguna kaldırıldı.

SÜLEYMAN ÖZDEMİR’İ YAKINLARI TEŞHİS EDEMEDİ

Evde olay yeri inceleme polislerinin yaptıkları incelemede evde bulunan kadın cesedinin Emine Aslan’a ait olduğu netleşirken, belden yukarısı yanık olarak bulunan cesedin Süleyman Özdemir’e ait olduğunu yakınları teşhis edemedi. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılacak otopsinin ardından erkek cesedinin Özdemir’e ait olup, olmadığının belirleneceği öğrenildi. 

Evde bulunan iki ceset sonrasında Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, ‘cinayet’ soruşturması başlattı.

KİMLİĞİ OTOPSİDE BELLİ OLDU

Kütahya’da, polislerin vatandaşların ihbarı üzerine kapıyı çilingire açtırarak girdikleri evde bulunan belden yukarısı yanık olan erkek cesedinin Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan otopsi sonrasında Süleyman Özdemir’e ait olduğu belirlendi.  Süleyman Özdemir’in 1 çocuk babası olduğu, kısa bir süre önce eşinden boşandığı ve boşandıktan sonra tek başına yaşadığı belirlendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.