Bahçeli’den, Kılıçdaroğlu’na ağır salvolar

Ankara’da MHP’nin düzenlediği kampın kapanış oturumunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli kameralar karşısına geçti.

MHP lideri Devlet Bahçeli gündeme ait konularda değerlendirmelerde bulunurken Türkiye’nin Libya konusunda yaptığı girişimlere karşı çıkanlara sert bir uslupla cevaplar verdi.

“CAHİL, DENSİZ, SİYASİ MASKARA”

Devlet Bahçeli, “Türkiye’nin Suriye’de Libya’da ne işi var diyenler taşeron veya başka bir gücün görevlisi değilse kesinlikle coğrafya ve tarih konusunda cahildir. Bunlar kendilerini yönetmekten acizler ama devleti yönetmeye kalkışan densizlerdir. Muhalefet yapmak için Türkiye’ye muhalif olmak sadece siyasi maskaraların işidir”

Orta Doğu’da Türkiye’nin olmaması demek bu coğrafyada kurdun, kuşun ve karıncanın bile hayat hakkı olmayacağı anlamına gelir. Bu sadece Orta Doğu ve Akdeniz için değil aynı zamanda Balkanlar ve Kafkaslar için de geçerlidir.” şeklinde konuştu.

“KILIÇDAROĞLU KAYIŞI KOPARTMIŞ, ŞANZIMANI DAĞITMIŞTIR”

MHP lideri Devlet Bahçeli Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik eleştirilerine devam ederken “ CHP lideri Kılıçdaroğlu artık kayışı koparmış şanzımanı dağıtmıştır. Hala salladıkça sallamaya devam ederken kuru sıkı atmaya ve baltayı taşa vurmaya devam etmektedir”

Kendisine bana Fizan’ın haritadaki yerini gösterin diye sorsanız size haritadan bile Fizan’ın yerini göstermek yerine kalkar Filipinler’i gösterir. Kılıçdaroğlu tam bir yalan anıtıdır. Bir an herkesin olduğu yerde biz niye yokuz diye soruyor, sonra da kalkıp ne işimiz var orada diyor. FETÖ’nün CHP içinde kurduğu düzeni görmeyerek herkese üç maymunu oynuyor. Kılıçdaroğlu’nın sözleri yalandır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.