Kendi düğününde garson kıza cinsel istismarda bulundu

Amerika Birleşik Devletleri’nin Pennsylvania eyaletinde meydana gelen olayda nişanlısı Kayla ile evlenen 32 yaşındaki Matthew Aimers düğünde eğlenmeye başlarken yaptıkları ile geceye büyük bir gölge düşürdü.

Abd’nin Pennsylvania eyaletinde 2018 yılının Kasım ayında yapılan düğün boyunca damat Matthew Aimers organizasyonda görevli olan garson kızdan gözünü alamadı ve 18 yaşındaki garson kıza onu öpmek istediğini söyledi. Garson kızın kendisini terslemesi üzerine damat garson kızı takip ederek tuvalete girdiğinde arkasında tuvalete girerek cinsel saldırıda bulunarak garson kıza tecavüz etmeye kalktı. Garson kızın bağırışlarını duyan özel güvenlik görevlileri damadı sakinleştirmek isterken saldırıya uğramaları üzerine durumu polise bildirdiler. İhbar üzerine düğüne gelen polis ekipleri sapık damat Matthew Aimers’i yakalayarak gözaltına aldılar. Mahkemeye sevk edilen sapık damat yargılandığı mahkeme tarafından 6 yıl hapis cezası almasına rağmen mahkeme savcısı ile yaptığı pazarlıklar sonrasında aldığı hapis cezasını şartlı tahliyeye çevirdi. Sapık damadın eşi Kayla ise duruşma boyunca eşine destek verdi.

Mahkemede konuşan garson kız verdiği ifadesinde “Düğünde damat beni devamlı sıkıştırıyordu. Daha sonra beni öpmek istediğini söylediğinde kendisini tersledim. Gece boyunca beni takip ettiği için tuvalete gittiğimde arkamdan tuvalete gelip bana 100 dolar vereceğini karşılığında cinsel ilişkiye girmek istediğini söylediğimde kendisini tersledim. O anlarda bana tecavüze kalkışınca bende bağırınca özel güvenlik görevlileri olaya müdahale ettiler” dedi.

Tecavüze kalkışan damadın şartlı tahliye edilmesi Amerika’da son günlerin en çok konuşulan davalarından biri oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.