Apartmana domuz yağı süren kadının ifadesi ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde meydana gelen olayda 37 yaşındaki Kezban M. adındaki bir kadın 12 katlı apartmanın girişindeki halı, zil ve asansör tuşlarına bir madde sürerken apartman içinde bulunan güvenlik kameralarına yakalanmış ve Kezban M. gözaltına alınarak emniyetteki ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edilmişti. Kezban M.’nin 12 katlı apartmanda eşinin sevgilisinin yaşadığı ve bu kadını kocasından uzaklaştırmak için domuz büyüsü yaptığı belirlenmişti.

12 katlı apartmanda 52 dairede yaşayan bir çok insanın paniğe kapılmasına neden olan Kezban M. “mala zarar vermek” suçundan sevk edildiği adliyede nöbetçi mahkemece tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 Kezban M.’nin kocasının sevgilisinden uzaklaştırmak için yaşadığı apartmana domuz yağı büyüsü yapmasının ardından çıkarıldığı mahkemede verdiği ifadesi ortaya çıktı.

Mahkemede Kezban M. verdiği ifadesinde “Kocam benimle evli olduğu halde başka bir kadınla ilişki yaşıyordu. Kendisine birkaç defa bu konuyu dile getirdiğimde bana ‘istemsizce yaptığını’ söyledi ve kendisinde ‘büyü olduğunu ve bozdurmamı istedi’. Benden bunun için bir hoca bulmamı isteyince bende bir hoca buldum ve durumu anlattım. Hoca da bana sana vereceğim malzemeleri kocanın ilişki yaşadığı apartmanın içerisine sür. Kocan o kadından uzaklaşacak demesi üzerine bende o sıvıyı o apartmana sürdüm ama pişmanım” dediği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.