Ahmet Davutoğlu’nun Covid-19 test sonucu pozitif çıktı

Son günlerde hızla artan yeni vaka sayılarına bir siyasetçimiz daha yakalandı. Eski Başbakanlardan ve halen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Covid-19 testi sonucunun pozitif olduğu bugün Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan tarafından duyuruldu.

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan, kendi şahsi Twitter hesabından yaptığı açıklamada Ahmet Davutoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğunu ve evinde istirahatta olduğunu bildirdi.

Bu paylaşımın ardından kısa bir süre sonra da Gelecek Partisi’nin resmi Twitter hesabı da Özcan’ın duyurusunu paylaşarak Ahmet Davutoğlu’nun koronavirüse yakalandığını doğruladı.

Serkan Özcan’ın açıklaması şu şekilde:

“Sayın Genel Başkan’ımız Ahmet Davutoğlu’nda dün ortaya çıkan belirtiler üzerine kendisine Covid-19 testi yaptırmış ve sonuç maalesef pozitif çıkmıştır. Genel Başkanımızın sağlık durumu şu an iyidir ve evinde istirahat halindedir. Sayın Genel Başkanımıza acil şifalar diliyoruz. Dualarımız kendisiyle”

Ahmet Davutoğlu’da kendisine ait Twitter hesabından paylaşımda bulunarak “Bugün yaptırdığım Covid-19 test sonucu pozitif çıktı. Allah’a şükürler olsun genel durumum iyi. Çalışmalarımızı karantina süresi boyunca evimden devam ettireceğim. Bütün hastalarımıza Rabbim’den acil şifa diliyorum. Lütfen önlemlere ve sağlığınıza dikkat edin.” Paylaşımıyla sağlığıyla ilgili bilgiyi verdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) test sonucu pozitif çıkan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.