Annesini ve ağabeyini bıçaklayarak öldürdü

İstanbul Eyüp Sultan Esentepe Mahallesi Park Üstü Sokak’ta gece meydana gelen olayda iddialara göre madde bağımlısı olduğu ileri sürülen Uğur Biroğlu, ağabeyi Mesut Biroğlu ve annesi Şükran Biroğlu ile süre tartışmasının ardından annesinin ve ağabeyinin öldürdükten sonra ellerini bağlayıp kafalarına poşet geçirdi. Uğur Biroğlu, daha sonra giderek polise teslim oldu. Polis ekipleri Uğur Biroğlu’nun teslim olmasının ardından olayın gerçekleştiği eve gelerek çilingir yardımı ile kapıyı açtıklarında Mesut Biroğlu ve Şükran Biroğlu’nun olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti. Öte yandan Şükran Biroğlu’nun 2 yıl önce bir yemek programına katılarak birinci olduğu belirtildi.

Polise teslim olan Uğur Biroğlu Cinayet Büro Amirliği’nde verdiği ifadesinde “Eve geldiğimde tuvalette yarısı kullanılmış uyuşturucu gördüm. Annem ve ağabeyim uyuşturucu kullanıyorlardı. Daha sona annem ve ağabeyimle tartışınca önce ağabeyimi sonra annemi bıçakladım. Evde bulduğum koli bandıyla annemin ve ağabeyimin ellerini bağladıktan sonra başlarına poşet geçirdim. Daha sonra da polis merkezine giderek itirafta bulundum” dediği öğrenildi.

Komşularının alınan ifadelerinde Uğur Biroğlu’nun uyuşturucu bağımlısı olduğu ve bir dönem tedavi gördüğü öğrenilirken, bıçaklayarak öldürdüğü annesi ve ağabeyi iyi insanlardı. Birkaç kez Uğur bize gelerek tedavisine devam etmek istediğini söylemişti” dedikleri öğrenildi.

Polis merkezinde işlemleri tamamlanan Uğur Biroğlu çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.