73 dakikada 3 kişiyi öldürüp kıyafetini değiştirdiği ortaya çıktı

Eskişehir’de geçtiğimiz günlerde cep telefonu satış ve tamiri yapan İlkay Tokkal’ın eşi Emel’in ilk evliliğinden olan ve İzmir’de yaşayan kızı Beyzanur Kayaalp’in Mehmet Şerif Boğa tarafından öldürülmesinin ardından olayın kan dondurucu detayları ortaya çıktı.

Cinayet zanlısı olarak gözaltına alınan Mehmet şerif Boğa’nın yapılan sorgusunda suçlamaları kabul etmediği, olay yeri güvenlik kamera kayıtlarının gösterilmesi üzerine suçunu kabul ettiği öğrenilirken cinayet zanlısının evinde yapılan aramalarda evinde bulunan kanlı çorap ve ayakkabı ile kıyafetler kurbanların kan örnekleriyle eşleşti.

Yaklaşık 450 kameradan 700 saatlik görüntü inceleyen Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri katil zanlısı Boğa’nın taksi ile gidip geldiği, kendisine inşaat işçisi görüntüsü vermek için yırtık ayakkabı, inşaat eldiveni, bere, maske ve kapüşonlu mont giydiği belinde mezura taşıdığı tespit edildi.

Ekiplerin yaptıkları incelemede katil zanlısı Mehmet Şerif Boğa’nın, Tokkal ailesinin evin saat  19.17’de girdiği aile ile birlikte yemek yedikten sonra önce İlkay Tokkal’ı ardından Emel ve kucağındaki 4 yaşındaki oğlu Ali Doruk’u bıçakla öldürüp 20.30 sıralarında evden çıktığı anlaşıldı.

Katil zanlısının 73 dakika kaldığı evden çıkarken Emel tokkal’ın cep telefonunu alırken İlkay Tokkal’ın dolabından bir kıyafet seçerek kanlı pantolonunu bir poşete koyarak dışarı çıktığı ve güvenlik kameralarına yakalanmamak için kendi evine farklı yollardan gittiği tespit edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.