Tekirdağ’da iş insanın karıştığı çocuk istismarı dosyasına üç kız daha girdi

Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ’da iş insanı İrfan Pullukçu’nun  15 yaşındaki C.N.K adlı kıza ablası Hilal Karadağ’ın yardımıyla cinsel istismar yaptığının ortaya çıkmasının ardından olaya başka kızların da karıştığı öğrenildi.

Alınan ifadelerde İrfan Pullukçu’nun yanında çalışan bir kişi Hilal Karadağ’ı patronunu sevgilisi olarak bildiğini ve patronu tarafından 2 yıl boyunca Hilal Karadağ’a ATM yoluyla her ay 300-500 TL gibi paralar gönderdiğini ifade ederken bazen de . Hilal Karadağ arkadaşları Y.A., S.D. ve E.K. isimli kişilere yardım amaçlı para gönderdiğini söylediği öğrenildi.

İfadesinde adı geçen kızlardan Y.A.’nın soruşturma kapsamında ifadesi alındı. Y.A verdiği ifadesinde Hilal Karadağ vasıtasıyla İrfan Pullukçu ile arkadaş olduklarını İrfan Pullukçu ile Hilal’in aralarında iki yıla yakın bir gönül ilişkilerinin olduğunu iddia ederken kendisiyle herhangi bir ilişkisi olmadığını iddia ederken C.N.K.’nın İrfan Pullukçu ile ilişkisinin olacağını tahmin etmiyorum, kızın yaşı küçük, ayrıca ablası Hilal’in zaten bir ilişkisi var. Zaten sevgili oldukları için İrfan Bey Hilal’e zaman zaman para gönderirdi.” Dediği öğrenildi.

Cinsel istismara uğrayan C.N.K.’nın annesi ile birlikte 29 Ocak 2020 tarihinde Çorlu Kadın Danışma Merkezi’ne gelerek psikolog olarak görev yapan E.A. ile yaptığı görüşmede C.N.K.’nın kendisine henüz 12 yaşlarındayken Çorlu Halk Eğitim Merkezi’nde kurs gördüğünü, soyadını hatırlamadığı Abdullah isimli bir eğitmenin kendisine tecavüz ettiğini, bunu kimseyle paylaşamadığını söylediğini ve bu durumu ailesi ve adli makamlarla paylaştığı öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.