Cin çıkarma bahanesiyle taciz eden sapık tutuklandı

Alanya’da cin çıkardığı iddia edilen Hakan Azak hakkında H.K ve G.G. adlı kadınlar kendilerine cinsel tacizde bulunarak kendileri ile cinsel ilişkiye zorladığını öne sürerek jandarmaya giderek Hakan Azak hakkında şikayetçi oldular.

H.K adındaki kadın eşiyle birlikte kendisinde cin olduğu şüphesiyle Hakan Azak’a gittiklerini ve Hakan Azak’ın, kendisini el ile taciz etmeye başladıktan sonra kendisiyle ilişkiye girme isteğini reddettiği için tehdit edildiğini ifade etti.

H.K adlı kadın” Sözde kendisini hoca olarak tanıtan kişi bana cinsel ilişki teklifimi kabul etmezsen sana ve ailene cinleri musallat ederek tehdit ettiğini ayrıca telefon numarasını engellemesine rağmen başka telefon hatlarından kendisini rahatsız etmeye devam etmesi üzerine şikayetçi olmaya karar verdiğini” ifade etti.

G.G. adındaki diğer kadın da kendisini hoca olarak tanıtan Hakan Azak’ın kendisine sözde seans yaparken önce elle tacize başladığını ve ardından arkadaşı olan H.K. adlı kadını kendisine ayarlamazsa ona da cinleri musallat edeceği şeklinde tehdit ettiği iddia edildi.

Sözde cinci hocanın tehditleri sonrasında kadınlar durumu eşlerine anlatarak eşleriyle birlikte Hakan Azak hakkında şikayetçi olmaları üzerine Jandarma ekipleri tarafından Hakan Azak kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Hakan Azak’ın karakoldaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildiği ve çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza mahkemesi tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.