Kendisini aldattığını iddia ettiği eşinin kafasına tek kurşun sıkarak öldürdü

Ozan Ali Ö. adındaki iki çocuk babası oturduğu Adana’nın Çukurova ilçesine bağlı Yurt Mahallesi’nden eşine haber vermeden Adana’ya geldi. Eşi ve çocukları ile geceyi birlikte geçiren Ozan Ali  çocukları diğer odada uyurken eşi Kübra Ö. ile kendisini aldattığını öne sürerek tartıştı. Kısa sürede tartışmanın büyümesi üzerine Ozan Ali eşinin kafasına tek el ateş ederek öldürdü.

Eşini öldüren Ozan Ali Ö. işlediği cinayet sonrasında evden çıkarak Seyhan Baraj Gölü kenarında kulübesi olan arkadaşı M.Ş.’nin yanına giderek burada cinayette kullandığı silahı vererek silahı yok etmesini istedikten sonra kahve içerek tekrar eve geri döndü. Evde bulunan iki çocuğunu arkadaşı M.Ş. ile birlikte alarak annesi Aysel Ö’.’nün evine gitti.

Ozan Ali Ö. annesinin evinde kahvaltı yaparken kız kardeşi ve annesine eşinin öldüğünü söylemesi üzerine annesi ve kız kardeşi nasıl öldü diye sormaları üzerine, eşi Kübra’nın kendisini aldattığı için öldürdüğünü söyleyerek yanında bulunan arkadaşı M.Ş’den polise haber vermesini istedi. M.Ş.’nin durumu polise bildirmesi sonucu olay yerine giden polis ekipleri eve girdiklerinde Kübra Ö.’yü  yatak odasında kadını kanlar içinde buldular. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri, kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan otopsi işlemlerinden sonra Kübra Ö. aile mezarlığına defnedilirken polis merkezinde işlemleri tamamlanan Ozan Ali Ö. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.