Tarama Kategorisi

Dünya

Kuveyt içerisinde rekor kırmayı başardı

Sahip durumda olduğu Türkiye rekorunu geliştirmeyi başaran milli SİHA, Kuveyt içerisinde üst düzey sıcaklık ile birlikte kum fırtınası benzerindeki çok zorlu coğrafi şartlar ve iklim şartları içerisinde 27 saat 3 dakika boyunca hiç bir…

Ebola virüsü can almaya devam ediyor

Afrika ülkelerinden biri olan Kongo Demokratik Cumhuriyeti (KDC) içerisinde geçmiş olduğumuz sene temmuz ayının son zamanlarında başladığı görülen Ebola salgını esnasında yaşamını kaybedenlerin sayıları 1 hafta içinde 48 kişiye çıktı.

Telefon ile görüşme yaptılar

Türkiye Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan ve Amerika Birleşik Devletleri'nin Başkanı görevinde bulunan Donald Trump telefon ile bir görüşme yaptı.

Maduro yeni bir teklifte bulundu

Venezuela'nın Devlet Başkanı görevinde bulunan Maduro, büyük bir kısmı muhaliflerin elinde yer alan Ulusal Meclis'in (AN) yenilenmesi amacıyla erken seçimle alakalı bir çağrıda bulundu.

Savaş çıkmayacağından oldukça emin

İran'ın Dışişleri Bakanı görevinde bulunan Zarif; ''Savaş çıkmayacak olduğundan eminiz zira ne biz bir savaş istemekteyiz ne de kimse bölge içerisinde İran'ın karşısına çıkabilme fikrine veyahut bir yanılsamasına sahip'' ifadelerine yer…