Çalışmaya ara verilmeyeceğini ifade etti

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Başkan Adayı olarak açıklanan Binali Yıldırım, 23 Haziran tarihi içerisinde tekrardan şahlanacak ve İstanbul ili içerisinde çok daha yeni bir zafere imza atacak olduklarını da ifade ederek; ”Oylarınızın çalınmış olmasına, oy pusulalarının yanlış bir şekilde sayılmış olmasına, oyların başka kişilerin hanesine yazılmasına hiç bir şekilde fırsat vermemiş olacağız. Hakkınız ile birlikte hukukunuza da sahip çıkmış olacağız, verilmiş olan her bir oyun yerini bulmasını sağlamış olacağız.” ifadelerine yer verdi.

Yıldırım ayrıca, 15 Temmuz Derneği’nin tarafından Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi içerisinde gerçekleştirilen iftar programı esnasında şehit aileleri ile birlikte gazilerle bir araya gelmiş oldu.

İftardan önce, Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’ne gittiği esnada Kazlıçeşme Sahili üzerinde aracından inmiş olan Yıldırım, burda bir iftar hazırlığı gerçekleştiren vatandaşların yanına da uğramış oldu.

”Hazırlıklar tammalandı mı?” şeklinde bir soru sormuş olan Yıldırım’ı vatandaşlar da iftar için davet etti. Yıldırım ise 15 Temmuz Derneği’nin düzenlemiş olduğu iftarına davetli durumda bulunduğunu ifade etti. Vatandaşlar ile fotoğraf çektirmiş olan Yıldırım, bir tane mangal üzerinde tavuk pişirmekte olan vatandaşlara da yardımcı oldu.

Fotoğraf çektirme isteğinde bulunan isteyen Beşiktaş taraftarlarından 18 yaşında bulunan Emre Taşkın, Binali Yıldırım’dan da bir ”kartal pençesi” şeklindeki hareketi yapması ricasında bulundu. Yıldırım ise Taşkın’ı kırmadı ve ”kartal pençesi” şeklindeki hareketi yapıp poz vermiş oldu. Binali Yıldırım burda gerçekleştirmiş olduğu ziyaretin sonrasında ise iftar programına katılım gerçekleştirmek amacıyla Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’ne geçiş yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.