Ali Koç transferler hakkında açıklama yaptı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bugün yaptığı açıklamalarda transferler için 2 Eylül’e kadar zamanları olduğunu belirterek, “Biz kulüp olarak transferi bitirmeden asla hiçbir açıklama yapmıyoruz. Divan kurulunda yaptığımız transferleri söylediğim gibi daha transferler yapacağımızı söylemiştim. Ligler başlayana kadar tüm transferlerimizin bitmeyeceği de kesin. Oynadığımız hazırlık maçlarında takımımızın aldığı sonuçlar transfer sürecimizi etkilemeyecektir. Transferde kulüp olarak önceliklerimiz var. Kesin olarak 3 bölgeye transfer yapacağız. İki stoper ve bir 6 numara için görüştüğümüz futbolcular var. Kulüp olarak  Financial Fair Play kıskacında olduğumuz için transferde özgür adımlar atamıyoruz. Hocamızın talebi olursa bir transfer daha gerçekleştirebiliriz” dedi.

Volkan Demirel konusuna  sorulan sorular üzerine “Şimdi yapacağımız transferler konusunda çalışmalarımız var. Şu an bu konunun yeri ve zamanı değil” şeklinde konuştu.

Ali Koç, Lig fikstürü hakkında da  “İlk 6 hafta en zor maçlarımızı oynuyoruz. Kadro olarak hazır olmadığımız bir süreçte bu maçlar zorlu geçecektir. Gerçekten çok enteresan bir fikstürümüz var” dedi. 

“KULÜBÜMÜZE HİZMET VEREN HERKESLE ÇALIŞABİLİRİZ”

Ali Koç “Sadece Alex değil, bu formaya hizmet vermiş, kulüpte emeği olan herkesten faydalanmak istiyoruz. Kulübümüzü yurt dışında en güzel şekilde temsil edebilecek, daha önce kulübümüzde oynayıp kötü bir şekilde ayrılan isimlerle de yeni sayfalar açmak istiyoruz. Bu isimlerden ne kadar yararlanabilirsek kulübümüze o kadar bize faydası olacaktır” diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.