Skirtel Ali Koç ve Ersun Yanal’a veda etmedi

Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sona eren Martin Skirtel, Fenerbahçe’nin yıllık 2 milyon Euro olan teklifini kabul etmeyerek yıllık 1,1 milyon Euro bir bedel karşılığı İtalya’nın Atalanta ekibine imzası sonrasında sosyal medya hesabından Fenerbahçe’ye camiasına bir paylaşımla veda etti.

Martin Skirtel’in paylaşımında Fenerbahçe kulübü başkanı Ali Koç ve çalıştığı teknik adamlarla ilgili en ufak bir detaya girmemesi tartılmaları da yanında getirdi.

MARTİN SKİRTEL’İN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI

Sevgili Fenerbahçe ailesi, bu formayı giymek benim için büyük bir onur ve zevkti.  Türkiye’nin en büyük kulübünün formasını giymek onurdur.  Fenerbahçe’de geçirdiğim 3 sezon boyunca bana destek olan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. İyi ve kötü zamanlarımız oldu ama ben her süreçte bu forma için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. İstanbul’da beni adete kendi evimde ve vatanımda gibi hissettirdiniz. İstanbul benim ve ailemin kalbinde her zaman olacak ve yaşayacaktır.

Beraber mücadele ettiğim tüm takım arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum.  Soyunma odasında, sahada sizlerle beraber olmaktan büyük keyif aldım. Bana güvenerek Türkiye’nin en büyük kulübüne beni getiren ve Fenerbahçe’nin büyüklüğünü bana defalarca gösteren Aziz Yıldırım ve Ali Yıldırım’a ayrıca teşekkür ediyorum.

Görev aldığım tüm teknik ekiplere, Aykut Kocaman’a, Dick Advocaat ve Vitor Pereira’ya, sağlık ekiplerine, mutfak çalışanlarına, tercümanlara, saha sorumlarına, Samandıra’da görev yapan tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Harika işler çıkartıyorsunuz.

Ayrılmak her zaman zordur, ama futbol maalesef böyle işte, işler bazen istediğiniz gibi gitmiyor. Sizlere bol şanslar diliyorum. Yakında tekrar görüşmek dileğiyle

En büyük FENERBAHÇE” diyerek veda etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.