Ayrı yaşadığı eşini bıçaklayan koca tutuklandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesi İncilipınar Mahallesi 1203 Sokak’ta meydana gelen olayda  Uğur K., bir haftadır evlerini ayırdığı  2 çocuk annesi eşi Hafize K.’nin konuşmak için çağırması üzerine daha önce birlikte yaşadıkları İncilipınar Mahallesi’ndeki eve gitti.  Evde bulunan eşyaların satışı için aralarında önce tartışma başlayan Uğur K.ve Hafize K. arsındaki tartışmanın bir anda kavgaya dönüşmesi üzerine Uğur K., otomobiline giderek elinde bir bıçakla geri döndü. Elindeki bıçakla Hafize K.’yi göğsünden, koltuk altından ve boğazından ağır yaralayan Uğur K., vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken Uğur K. polis ekiplerince yakalanarak, gözaltına alındı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri de Hafize K. olay yerinde ilk müdahalelerini yaptıktan sonra ambulansla kaldırıldığı Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde tedaviye alındı. Polis ekipleri tarafından emniyette işlemleri tamamlanan ve adliyeye sevk edilen Uğur K. çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. Hafize K.’nin hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

KARIM BENİ ALDATTI

Uğur K. savcılıkta verdiği  ifadesinde “3 yıldır eşinin kendisini aldattığını, bir hafta önce kendisini aldattığı kişi ile yazışmalarını yakaladığını, eşinin sevgilisini adını cep telefonuna kadın ismiyle kaydettiğini gördüğünü anlatan Uğur K, olay günü de erkek arkadaşı olduğunu yüzüme söylemesi sonucu tartışma yaşadık ve ben sonra sinirlerime hakim olamayarak eşimi bıçakladım.  2 yaşındaki oğlumun benden olmayabileceğini düşünüyorum ve bu konuda mahkemede DNA testi isteyeceğini söylediği öğrenildi. 

KAYINPEDER GELİNİNİ SUÇLADI

Tutuklanan Uğur K.’nin babası Şerafettin K. yaptığı açıklamada “Oğlum boşanmak için çok uğraştı ama gelinim boşanmak istemedi. Bıçaklama olayından 1 gün önce oğlum boşanma dilekçesi verdi. Oğlumun yaptıklarını tasvip etmem mümkün değil. Keşke bunları hiç yapmasaydı. Oğlum aldatıldığını ispatladı. Elinde yazışmalar ve fotoğraflar mevcut. Gelinim oğlumu aldattığı için kendi babasından dahi dayak yemiş. Daha önce gelinim oğlumun üzerine bıçakla bir kaç defa yürümüş. Olay günü de oğluma saldırmışlar, oğlumda aracında bulunan bıçakla kendisini kaybederek eşini bıçaklamış” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.