4 ay önce tv programına çıkan kişi vurularak hayatını kaybetti

4 ay önce bir televizyon kanalında çıktığı programda Ali Keskin adındaki bir şahıs eşi ile arasında ailevi sorunlar yaşadığını ve eşinin 4 yaşlarında olan kızı ile beraber İdris Ç. adındaki birisine kaçtığını, çocuğunun İdris Ç. adındaki şahıs tarafından alıkonulduğunu ileri sürmüştü.

Televizyon programına çıktıktan sonra dün bu olayla ilgili üzücü bir gelişme daha yaşandı.

Kütahya’dan yola çıkan Ali Keskin ve adı tespit edilemeyen iki arkadaşı dün gece Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesine giderek arasında husumet olan İdris Ç.’nin Hacıbeyli köyünde bulunan evine gittiler.

Ali Keskin, İdris Ç.’nin evinin avlusuna girerek kendisi ile hesaplaşmak istediğini söyleyerek bağırmaya başladı. İdris Ç.’nin babası  bağrışmaların ardından eşi ile avluya çıkarak Ali Keskin ve arkadaşlarına oğlunun evde olmadığını söyledi.

Ali Keskin ve arkadaşları ile İdris Ç.’nin babası Şeref Ç. ile Havva Ç. arasında çıkan tartışmanın büyümesi üzerine Ali Keskin av tüfeği ile Şeref C. ve Havva Ç.’ye ateş etmesi sonucu Şeref Ç. belinden, Havva C. ise elinden yaralandı.

Av tüfeğinden çıkan sesler üzerine evde saklanan İdris Ç. dışarı çıkarak av tüfeği ile Ali Keskin’e ateş etti. İdris Ç.’nin av tüfeğinden çıkan saçmaların Ali Keskin’e isabet etmesi sonucu kanlar içinde yere yığılırken, Ali Keskin’in arkadaşları olay yerinden kaçtılar.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri geldiler. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi sonrasında Ali Keskin’in olay yerinde hayatını kaybettiği tespit edilirken, Şeref C. ve eşi Havva C. ambulanslarla Afyonkarahisar’daki hastanelere kaldırıldı. Şeref C.’nin durumunun ağır olduğu ve ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Olaydan sonra kaçan İdris Ç. saklandığı bir akrabasının evinde yakalanarak gözaltına alınırken olayda kullanılan silahın bulunamadığı kaydedildi.

Olay yerinde savcılık ve jandarmanın yaptığı incelemeler sonrasında Ali Keskin’in cenazesi otopsi yapılmak üzere Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde bulunan Adli Tıp morguna kaldırıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.