Yıldız Holdin’den ‘Mutlu Et Mutlu Ol Günü’

Yıldız Holding, dünyanın dört her yerindeki çalışanlarıyla bu yıl beşinci defa “Mutlu Et Mutlu Ol Günü”nü kutladı. Yıldız Holding’in çalışanları, yıl boyunca düzenledikleri etkinliklerle çok sayıda çocuğu mutlu etmek için çabaladı.

Bu yıl gerçekleştirilen etkinliklerden elde edilenler, Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği’ne aktarıldı. Mutlu Et Mutlu Ol Günü’nde Haluk Levent de sohbeti ve şarkılarıyla Yıldız Holding çalışanlarına eşlik etti.

Ülker’in 70’inci yılı nedeniyle başlayan “Mutlu Et Mutlu Ol” etkinliğinin Yıldız Holding çatısı altında genişleyerek dünyanın dört bir yanına yayıldığını belirten Yıldız Holding CEO’su Mehmet Tütüncü, her yıl kasım ayının üçüncü perşembe gününün Yıldız Holding Ailesi için önemli ve heyecanlı bir gün olduğunu dile getirerek, “1944 yılında ağabeyiyle birlikte Ülker’i kuran merhum Sabri Ülker’in, işimizin özünde yatan ‘Her insanın mutlu bir çocukluk geçirme hakkı vardır’ sözünden yola çıkarak, Mutlu Et Mutlu Ol Günü’nü ilk olarak Ülker’in 70. yılı vesilesiyle kutladık” dedi.

Tütüncü, elden el’ geçebilecek en değerli şeyin mutluluk olduğuna inandıklarını vurgulayarak, “Yıl boyunca dünyada faaliyet gösteren tüm şirketlerimizde çocukları gülümsetecek işlere imza atmaya gayret ediyoruz. Türkiye’de kermesler düzenliyoruz, bağış kampanyaları gerçekleştiriyoruz. Okulları boyuyoruz, ihtiyaçlarını gideriyoruz. Sevgi evlerini ziyaret ediyoruz. Kan ve kök hücre bağışı, kitap, kırtasiye bağışı gibi vesilelerle elimizdekini paylaşıyoruz. LÖSEV, Darüşşafaka ve Kızılay aracılığıyla ihtiyacı olanlara ulaşmaya gayret ediyoruz. Ve Kasım’ın üçüncü Perşembesinde de mutlu edip mutlu olmayı kutluyoruz” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.