Babası ile miras yüzünden tartışan genç kız suç makinası çıktı

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde meydana gelen olayda Nurcan T. adındaki genç bir kız babasıyla miras tartışması yaşadıktan sonra evinde bulunan keseri alarak dışarı çıkıp bir çok bankanın ATM’lerine saldırmaya başladı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay mahalline sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken olay mahalline gelen polis ekipleri Nurcan T. adlı genç kızın sinir krizi geçirdiğini görerek sağlık ekiplerinden destek bekledi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri elindeki keserle ATM’leri parçalayan Nurcan T.’ye sakinleştirici bir iğne vurdu. Vurulan iğne sonrasında sakinleştirilen Nurcan T. daha sonra gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü Burada ifadesine başvurulan Nurcan T. “Annemden bana kalan mirası babamın bana vermemesi üzerine cinnet geçirdim” dedi

Polis merkezinde yapılan araştırma sonrasında Nurcan T.’nin kendisi hakkında poliste 11 suç kaydı olduğu ortaya çıkarken hastanede yapılan tedavi sonrasında tekrar ifadesi alındığında “ Annemin ölümü sonrasında bana kalan mirası babam istememe rağmen bana vermedi. Bu sefer aramızda çok sert tartışma yaşandı. Bende sinirlerime hakim olamadım evde bulunan keseri alarak ATM’lere gittim ve önüme gelen tüm ATM’lere zarar verdim” dediği öğrenildi.

Polis merkezinde işlemleri tamamlanan Nurcan T. daha sonra adliyeye sevk edildi. Nurcan T. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli denetimle serbest bırakıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.