Eşini ve baldızını bıçakladı

Antalya’nın Manavgat ilçesi Aşağıhisar Mahallesi’nde oturan ve ilçede bulunan bir tatil köyünde aşçılık yapan C.Y. evine gelerek kendisini aldattığını düşündüğü eşi Zeynep Y. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine sinirlerine hakim olamayan C.Y. mutfağa giderek buradan aldığı bıçakla eşine saldırdı. Zeynep Y. eşinin bıçaklı saldırısı sonrasında çığlık atarak yardım istediği esnada evde bulunan kız kardeşi Hatice Özge Gök eniştesini engellemeye çalışırken eniştesinin bıçaklı saldırısına maruz kalınca iki kız kardeş aldıkları bıçak darbeleri sonrasında kanlar içinde yere yığıldılar.

Bağrışmaları duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı Zeynep Y. ve kız kardeşi Hatice Özge Gök’e olay yerinde ilk müdahalelerini yaptıktan sonra ambulansla iki kardeş Manavgat Devlet Hastanesi’ne kaldırıldılar. Yaralılardan Hatice Özge Gök’ün sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Eşi ve baldızını bıçak darbeleri ile yaralayan şüpheli C.Y. olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Polis merkezine götürülen C.Y. burada verdiği ifadesinde “Eşim beni uzun süredir aldatıyordu. Olan çocuklarıma oldu, şimdi onlara kim bakacak?” dediği öğrenilirken C.Y. ve Zeynep Y. çiftinin biri erkek diğeri kız iki çocuklarının olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.