Elmalı Belediye Başkanı hakkında şok iddialar

İddialara göre kendisinin daha önce makam şoförlüğünü yapan Ahmet Tilki’nin eşi S.T. ile Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk arasında yasak aşk yaşandığı öne sürüldü. Ahmet Tilki’nin geçtiğimi yıl şiddetli geçimsizlik yaşadığı eşinden ayrıldıktan bir çocuk  annesi S.B. ile nikah masasına otururken çiftin nikahını da  11 Nisan 2019’daki nikahını ise seçimi kazanıp Elmalı Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Halil Öztürk kıydı.

Başkan olduktan sonra kıydığı ilk nikah olan Belediye Başkanı Halil Öztürk törende çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşırken çifte mutluluklar dilemişti. Ayrıca Elmalı Belediyesi de sosyal medya hesabından nikah töreninden kareler paylaşarak ‘Birlikte bir ömür diyerek yola çıkan S.T. ve Ahmet Tilki çiftinin nikahını kıyan Belediye Başkanımız, genç çiftimize bir ömür boyu huzur ve mutluluk temennisinde bulundu’ ifadeleri kullanmıştı.

Nikahtan kısa bir süre sonra Belediye Başkanı Halil Öztürk, nikahını kıydığı Ahmet Tilki’yi çalıştığı belediye şirketi Evton A.Ş.den alarak kendi makam şoförü yaptı. Eşi S.T.’nin cep telefonundan Belediye Başkanı Halil Öztürk ile yazışmalarını görmesi üzerine 20 Temmuz günü makam şoförlüğü görevinden istifa ederek  tebligatı da noter aracılığıyla gönderirken Belediye Başkanı Öztürk ile eşinin arsında uygunsuz yazışmalar ve resimlerin olduğunu, buluşma yerleri hakkında da başkanın eşine gönderdiği konumlar için bu adreslere yakın çevredeki güvenlik kamera kayıtlarını tespit ettiğini açıkladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.