Yakalanan uyuşturucu satıcısı bekçileri tehdit etti

Aksaray’ın Çerdiğin Mahallesi’nde görev yapan gece bekçileri devriye görevlerini yaparken mahallede bulunan bir şahıstan şüphelenerek bu şahsı durdurdular. Bekçiler tarafından şüphe üzerine durdurulan gençten kimlik isteyen bekçilere kimliğini göstermek istememesi üzerine bekçiler şüpheli şahsı gözaltına almak istediler.

Bekçilerin kimlik göstermesine karşı çıkarak görev yapan bekçilerin gözaltına almasına mukavemet eden adının Yasin I. olduğu öğrenilen kişi bekçilerden kaçmak isterken güçlükle gözaltına alındı. Mahalle bekçileri tarafından üst araması yapılan şüpheli Yasin I.’nın üst aramasında bir miktar eroin, bir miktar esrar ve yine uyuşturucu madde olan bir miktar Afgan macunu ele geçirildi.

Üzerinde bulunan uyuşturucularla birlikte gözaltına alınan Yasin I. sağlık kontrolleri için getirildiği Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’nde görüntülenen Yasin I., tehditler savurdu.

Acil Servis girişinde kendisini getiren polislere mukavemet gösteren şüpheli Yasin I. “Beni savcı ile görüştürmediğiniz müddetçe burada idrar filan vermem. Buradaki herkese kan kustururum. Savcı buraya gelecek ve onunla görüştükten sonra savcı ne istiyorsa onu veririm. Bu bekçilere teröristler gibi mermi sıkacaksın ki bu bekçiler adam olsunlar. Suçum olmadığı halde beni çevirdiler ve bana vurdular. Benim ne suçum var ki bana gece vakti beni çevirip vuruyorlar” dedi.

Bekçiler kendilerine mukavemet ve tehdit eden Yasin I. hakkında şikayetçi olurlarken soruşturmanın devam ettiği bilgisine ulaşıldı.Bekçiler Yasin I.’dan şikayetçi olurken, olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.