Eski sevgilisinin yaşattığı dehşeti anlattı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Orhanlar Mahallesi Yalı Caddesi’nde 9 Aralık 2020 tarihinde meydana gelen olayda Çağla Çiçekçi, evine gelen eski erkek arkadaşı Ufuk Ö. tarafından bıçaklandı. Sevgilisinin bıçak darbesi sonucu ağır yaralanan Çiçekçi, uzun süren tedavisinin ardından taburcu edildi. Gözaltına alınan Ufuk Ö. ise tutuklandı.

Hastanede tedavisi tamamlanan Çağla Çiçekçi polise verdiği ifadesinde “Eski arkadaşım bana geldi. Birlikte alkol alırken aramızda tartışma çıktı. Benim kendisini aldattığımı iddia etmesi üzerine evimden çıkmasını istediğim esnada eski sevgilim benim boğazıma sarıldı ve tezgahın üzerine yatırdı. Elinde bıçağı görünce ev arkadaşım Zeynep’e durumu söylediğim esnada bayılmışım. Kendime geldiğim esnada çekyatın üzerinde yattığımı ve eski sevgilimin benim benim alt eşofmanımı indirmeye çalıştığını ve indiremeyince de. ‘Seni çok seviyorum. Sen bana ihanet ettin, seni çok sevmiştim’ gibi sözler söylediğini duydum. Nasıl bıçaklandığımı hatırlamıyorum. Zeynep beni evden sürükleyerek uzaklaştırdı ve bir taksi ile hastaneye götürdü” dediği öğrenildi.

Çiçekçi, daha önce eski sevgilisi Ufuk Ö. hakkında tedbir kararı aldırdığını da sözlerine ekledi.

Eski sevgilisinin elinden yaralandığını iddia etmesi üzerine Çağla Çiçekçi “Eski sevgilimin elini nasıl yaraladığımı hatırlamıyorum. Benim elimde hiç bıçak olmadı. Boğazıma sarıldığında ve salonda kendime geldiğimde bıçağı Ufuk’un elinde gördüm. Boğaz ve karın bölgemde bıçak yarası vardır” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.