Karısını sevgililer gününde darpedip saçlarını kesti

Aksaray’da Kılıçarslan Mahallesi ‘nde meydana gelen olayda iddialara göre Savaş A adlı kişi eşi Negüm A. ‘dan para istedi. Eşinin bu isteğine hayır diyen Negüm A. kocası tarafından darp edildikten sonra kocası mutfağa giderek mutfaktan aldığı bıçakla eşinin saçlarını kestikten sonra eşini bıçakla çeşitli yerlerinden yaraladıktan sonra evin kapısını kilitleyen . Savaş A. daha sonra evden kaçarak kayıplara karşılaştı.

Kocası tarafından darp edildikten sonra saçları kesilen ve bıçaklanan Negüm A. olay sonrasında balkona çıkarak gözyaşları içinde vatandaşlardan ve komşularından yardım istedi. Negüm A.’nın yardım çığlıklarını duyan komşularının olayı polis ve sağlık ekiplerine ihbar etmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen ekipler ve itfaiye ekipleri balkona uzattıkları itfaiye merdiveni ile balkona çıkarak kocası tarafından bıçaklanan Negüm A.’yı aşağı indirerek olay yerinde ilk müdahalesini yaptıktan sonra ambulansla Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yaşanan olay sonrasında Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro ekipleri geniş çaplı araştırma yaparak kısa sürede  Savaş A.’yı yakalayarak gözaltına aldı.

Tedavi altına alınan kadının durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.