Doktor diyetisyen eşini öldürüp intihar etti

Antalya’nın Kepez ilçesinde saat 17:00 sularında meydana gelen olayda bir apartmanın üçüncü katında meydana gelen olayda iddialara göre Doktor Yusuf Onur Kaan Bozkurt ile diyetisyen eşi Gamze Kaçar Bozkurt’un, aralarında uzun zamandır yaş farkından dolayı doğan kıskançlık nedeniyle sürekli tartıştıkları belirtildi. Yusuf Onur Kaan Onur Bozkurt ile Gamze Kaçar Bozkurt, öğle saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yeniden tartıştı. Cinnet getiren Kaan Bozkurt, eşini tabancayla vurduktan sonra kendi de aynı silahla yaşamına son verdi.

Çiftin küçük kızları kreşten geldiğinde kapıyı çalmasına rağmen kimsenin kendisine kapıyı açmaması üzerine Olay, karşı dairedeki akrabasının yanına gitti. Yedek anahtarı olan Gamze Kaçar Bozkurt’un annesi Nurdan Kaçar, kapıyı açarak içeri girdiğinde kızını ve damadını kanlar içinde yerde yattıklarını görerek durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları incelemede, Bozkurt çiftinin yaşamını yitirdiğini belirledi.

Olay yeri ekipleri ve savcılık incelemesinin ardından Yusuf Onur Kaan Bozkurt ve Gamze Kaçar Bozkurt’un cansız bedenleri, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Çiftin yakınları ise gözyaşlarını tutamadı. Küçük kız ise yakınları tarafından götürüldü.

Bozkurt çiftinin komşuları karı koca arasında uzun süredir huzursuzluk olduğunu ve bazı geceler tartışma seslerini duyduklarını belirttiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.