Boşandığı eşini önce tokatladı sonra 12 yerinden bıçakladı

Ankara’da meydana gelen olayda Necati Özdemir, çocuklarını kendisine göstermediği için tartıştığı eski eşi Gülizar Ö.’yü sokak ortasında 12 yerinden bıçaklayarak ağır yaraladı.

Ankara’nın Sincan ilçesinden meydana gelen olayda 3 yıl önce eşinden boşanan Necati Özdemir 3 çocuğunun annesi eski eşi Gülizar Ö.’yü, evinin bulunduğu sokakta beklemeye başladı. Markete gitmek için evinden çıkan karşısına çıkan Necati Özdemir, Gülizar Ö. ile konuşmak istedi. Gülizar Ö.’nün kendisiyle konuşmak istememesi üzerine Özdemir çıkan tartışma esnasında önce eski eşine tokat attı ve ardından 12 yerinden bıçaklayarak yaraladı. Kanlar içinde kalan Gülizar Ö, gelen sağlık ekibi tarafından ilk müdahalesi yapılarak ambulansla hastaneye kaldırılıp, tedavi altına alındı. Elinde bıçakla olay yerinde bekleyen Necati Ö. ise gelen polis ekibi tarafından gözaltına alındı. 

Gözaltına alınan Necati Özdemir polis merkezinde verdiği ifadesinde suçunu kabul etti. Özdemir verdiği ifadesinde eski eşi ile 15 yıl evli kaldıktan sonra 3 yıl önce boşandıklarını ve mahkemenin 3 çocuklarının velayetini annelerine verdiğini söylerken çocuklarının annesinin çocuklarına kendisine göstermemesi üzerine olay günü eski eşi ile konuşmak için mahallesine gittiğini ama kendisiyle konuşmak istememesi üzerine aralarında tartışma çıkınca eski eşini bıçakladığını söyledi.

Polis merkezinde işlemleri tamamlanan Necati Özdemir adliyeye sevk edilirken çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.