Eniştelerini dövüp üzerine kaynar su döktüler

Antalya’nın ​Kepez ilçesinde meydana gelen olayda Emine ve Ahmet Asrav çifti arasında tartışma çıtı. Aile arasında yaşanan tartışmayı öğrenen Emine Asrav’ın ailesi ,kardeşlerinin eşinden boşanmasını isterken Asrav çifti ise boşanmak istemediklerini söyledi.

Kardeşlerinin bu cevabı vermesi üzerine Emine Asray’ın ağabeyleri Mehmet U. ve Ahmet U., Ahmet Asrav’ın iş yerine gitti. Eniştelerinin iş yerine girer girmez Ahmet Asray’a saldırıken tezgahın üzerinden atlayan iki kardeş eniştelerini yumruklarken aynı zamanda tezgah üzerinde bulunan kolonya şişesi ile kafasına vurdular. Ardından demir sandalyeyi alan 2 kişi, Asrav’a vurmaya başladı. Arbede sırasında cam kolonya şişesini alan Mehmet U. ve Ahmet U., Asrav’ın başına vurarak yaraladı.

İki kardeş eniştelerine saldırıya devam ederken iş yerindeki bilgisayarın klavyesiyle eniştelerine vurmaya başlayan saldırganlar, son olarak Asrav’ın boynundan sırtına kaynar su döktü.

Olaya tanık olan komşu esnafların ihbarı üzerine iş yerine gelen polis, olaya müdahale ederken ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Ahmet Asray’ın ilk müdahalesi yapılarak ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Olay yerinde polis ekipleri tarafından gözaltına alınan saldırganlar polis merkezinde alınan ifadeleri sonrasında serbest bırakıldığı öğrenildi.

Ahmet Asray hastanede verdiği ifadesinde eşinin ailesi tarafından boşanmak için zorlandıklarını ama kabul etmedikleri için saldırıya uğradığını belirterek “ İki kardeş dükkanımı basarak bana yaklaşık 40 dakika boyunca darp uyguladılar. Beni bu hale getirdiklerine rağmen polis merkezinde ifade verdikten sonra ellerini kollarını sallayarak dışarı çıkmışlar. Hala tedirginlik yaşıyorum” dediği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.