Kaymakam ormanlık alanda seks yaparken basıldı

Beykoz eski Kaymakamı 17 Temmuz günü kiralık bir araç içerisinde ormanlık araç içerisinde seks yaparken küçük bir çocuk tarafından basılması üzerine küçük çocuğu tehdit ederek ormanlık alanda kovalığı ve üzerine araç sürdüğü esnada komşuların müdahalesiyle ormanlık alandan ayrıldı. Yapılan araştırmalarda kaymakamın aracı yakın koruması adına kiralattığı ve olayın ortaya çıkmasının ardından emekli olmak için dilekçe verdiği öğrenildi.

Meydana gelen olayda akşam saatlerinde ormanlık aranda araç içerisinde bir kadınla seks yaparken küçük bir çocuğun görmesi üzerine kaymakamın  “Ne bakıyorsun, utanmıyor musun?” şeklinde sözler söyledi. Küçük çocuk kaymakamın bu sözleri üzerine “Asıl sen utanmıyor musun? Buraya yakın evler ve aileler var. demesi üzerine kaymakam, “Yürü lan bacaklarını kırarım” diyerek tehditler savurunca U., “155’i arıyorum” şeklinde polemiğe girdi.

Küçük çocuğun bu sözleri üzerine kaymakam, küçük çocuğu kovalamaya başladı. Daha sonra aracına geri dönen kaymakam kiralık aracıyla küçük çocuğu ezmeye çalışırken olayı gören komşuların müdahalesi üzerine olay yerinde ayrılırken küçük çocuğa “Seni vuracağım, bulacağım seni” diyerek tehdit etti.

Küçük çocuk yaşanan olay sonrasında savcılığa giderek kaymakamdan şikayetçi oldu. Savcılık tarafından soruşturma açılırken kaymakamın kullandığı aracın kendi korumasına kiralattığı öğrenilirken olay sonrası kiralık aracı korumasına teslim ettiği bilgisine ulaşıldı.

Kaymakam A.K. hakkında soruşturma devam ederken, araçta basılan kaymakam olaydan birkaç gün sonra emekli olmak için dilekçe verdiği ortaya çıktı. Soruşturma sürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.