Genç kadın pencereden arabasının üzerine düştü

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde meydana gelen olayda S.N.G adlı genç kız., saat 05.00 sıralarında oto galeri sahibi erkek arkadaşı A.S.D.’nin  yaşadığı 3 katlı bir apartmanın 2’nci katındaki dairesine geldi.

İkili daire içerisinde sohbet ederlerken aralarında henüz nedeni bilinmeyen bir nedenden dolayı yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşmesi üzerine A.S.D. aldığı darbelerle ağır yaralanırken pencere önünde devam eden kavga esnasında S.N.G, apartmanın girişinde park halindeki erkek arkadaşının lüks otomobilin üzerine düştü.

S.N.G.’nin üzerine düştüğü lüks aracın cam tavanın kırılması sonucu otomobilin içine düşmesi üzerine çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri olay yerinde S.N.G.’ye ilk müdahaleyi yaptıktan sonra ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne, erkek arkadaşı A.S.D.’yi ise Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürdü.

S.N.G. hastanede polis memurlarına verdiği ilk ifadesinde erkek arkadaşı A.S.D.’nin kendisini pencereden attığını iddia ederek Aramızda tartışma çıktı. Bu yüzden beni pencereden aşağıya attı” dedi.

A.S.D kaldırıldığı hastanede polis memurları tarafından ‘kasten öldürmeye teşebbüs’ suçundan gözaltına alınırken kız arkadaşı S.N.G ile yaklaşık 10 aydır birlikte olduklarını söyledi.

A.S.D. polise verdiği ifadesinde “Kız arkadaşının kirasını ödeyemediği için evinden çıkartıldıktan cep telefonumdan bankacılık işlemlerine girerek hesabımda bulunan 4 bin 250 lirayı kendi hesabına aktarmış. Kendisinden gidip, şikayetçi oldum. Sabah 05.00 sıralarında yine geldi. Aramızda tartışma çıktı. Bana vurmaya başladı. Daha sonra pencereye çıkıp, kendini aşağıya bıraktı.” diye konuştu.

‘Görevi yaptırmamak için direnme, kasten yaralama, kişilerin huzur ve sükununu bozma, tehdit ve hakaret’ suçlarından kaydı olan A.S.D. ile ‘dolandırıcılık, kasten yaralama ve mala zarar verme suçlarından kaydı bulunan S.N.G hakkındaki soruşturma çok yönlü sürdürülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.