Sevgilisine evlilik teklifi yapacakken adam vurdu

Dün öğle saatlerinde Antalya’nın Kepez ilçesi Şelale Mahallesi 7204 Sokak üzerinde meydana gelen olayda iddialara göre bir apartmanın ikinci katında oturan sevgilisine sürpriz bir evlilik teklifi yapmak isteyen Cüneyt Özgür sevdiği kızın yaşadığı apartmanın önüne gelerek asfalt üzerine sprey boya ile ‘Eda’ yazdı. Genç, yazının tam ortasına küçük ayıcık ve içerisinde yüzük olduğu öğrenilen hediye kutusu ile yanına da gül ve çikolata bıraktı. Gül, çikolata ve yüzük bırakan Cüneyt Özgür daha sonra mahalleye geldiği aracının içinde bir süre bekledikten sonra aracından çıkarak sevdiği genç kıza seslendi.

Cüneyt Özgür’ün sevgilisine seslenmesinden dolayı rahatsızlık duyan genç kızın da komşusu olan Veysi Kara, Cüneyt Özgür’e sessiz olmasını istedi. Cüneyt Özgür kendisine müdahalede bulunan Veysi Kara ile sözlü tartışmaya başlarken ikili arasındaki sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga esnasında Cüneyt Özgür, üzerinde bulundurduğu ruhsatsız silahı çıkararak Kara’yı sol bacağından yaraladı. Site içerisinde silah sesinin duyulması üzerine site sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekiplerinin olay yerine geldiğini gören Cüneyt Özgür olay yerinden aracıyla kaçarken yaralı Veysi Kara ise sağlık ekipleri tarafından Kepez Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alındı. Kara, kendisini vuran kişiyi tanımadığını söyledi.

Kaçan Cüneyt Özgür, yaklaşık 3 saatlik çalışmanın ardından saklandığı yerde bulunarak gözaltına alındı. Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.