Minik Zehra’dan kötü haber

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesi Kavaklı Mahallesi Sütçü İmam Sokak’ta meydana gelen olayda annesiyle akşam saat 19:00 sularında evine dönen minik Zehra daha sonra yaşadıkları apartmanın önünde gözlerden kayboldu.

Emine Şenyurt kızını kapının önünde bulamayınca kızı için kayıp ihbarında bulunması üzerine olay yerine ekipler gönderildi. Olay yerine gelen ekipler küçük kızın annesinden gerekli bilgileri aldıktan sonra parktan döndükten sonra yaşadıkları apartmanın önünde kaybolan Zehra’yı bulmak için yaşadıkları bina ve çevrede arama çalışmaları yaptılar.

Arama çalışmaları yapan ekipler kısa bir sürede minik Zehra’yı yaşadıkları apartmanın asansör boşluğunda baygın halde bulmaları üzerine olay yerinde sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla minik Zehra  Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Çocuğunu yaralı gören anne ise gözyaşlarına boğuldu.

Hastanede açıklamalarda bulunan anne Emine Şenyurt “Çocuklarımı parkta biraz gezdirdikten sonra evin önüne geldik. Diğer çocuğumla ilgilenirken Zehram ortadan kaybolunca telaşa kapıldım ve kendim aradım ama bulamayınca yardım istedim. Kızım kapının önünde köpekle oynarken birden kayboldu. Allah’tan ekipler kızımı asansör boşluğunda buldular da hastaneye kaldırdık” dedi.

Emine Şenyurt’un bu açıklamayı yapmasının ardından hastanede tedavisine başlanan minik kızın doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybettiği öğrenilirken, minik kızının ölüm haberini alan acılı anne sinir krizleri geçirdi.

 Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.